BB krem – zobacz, jak stosować ten kosmetyk, by spełniał wszelkie Twoje oczekiwania!

girls-wallpapers-beautiful-girl-pictures-wallpaper-35957

BB krem, a różne typy cery

Krem BB, tak jak każdy inny kosmetyk do pielęgnacji twarzy lub makijażu, powinien być przede wszystkim właściwie dostosowany do potrzeb naszej cery. Ma to bardzo duże znaczenie, bowiem każda cera sprawia inne problemy i posiada różne wymagania odnośnie pielęgnacji i makijażu. Spośród różnych firm, produkujących Kremy BB, najbardziej różnorodny asortyment posiada zdecydowanie marka Garnier – w jej ofercie możemy znaleźć Kremy BB odpowiednie dla cery mieszanej i tłustej, normalnej, suchej i wrażliwej, a także dojrzałej. Właściwy wybór kremu pozwoli utrzymać na naszej skórze odpowiedni poziom nawilżenia, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a także zredukować takie niedoskonałości, jak: trądzik, zmarszczki czy podrażnienia.

Krem BB – to krem czy może bardziej podkład?

Jednoznaczne zaklasyfikowanie Kremu BB do grupy kremów lub podkładów jest bardzo trudne, bowiem produkt ten posiada właściwości obydwu tych kosmetyków. Jest on w stanie nawilżać skórę i chronić ją przed szkodliwym promieniowaniem UV, a jednocześnie kryć niedoskonałości i ujednolicać koloryt skóry, tworząc na niej delikatny efekt makijażu. Krem BB będąc wyjątkowym połączeniem kremu i podkładu, pozwala nam samym zadecydować, czy będziemy traktować go bardziej jako część codziennej pielęgnacji twarzy czy może makijażu.

Łączenie Kremu BB z innymi kosmetykami

Kremy BB możemy stosować na kilka różnych sposobów – zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z podkładem lub kremem nawilżającym. Wyjątkowość tego produktu tkwi w tym, że doskonale łączy się z innymi kosmetykami do makijażu i pielęgnacji. To, jak wykorzystamy jego możliwości, zależy jedynie od naszych indywidualnych oczekiwań.

  • W zimę, kiedy nasza skóra narażona jest na działanie niskich temperatur i mroźnego wiatru, potrzebuje intensywnego nawilżenia na każdym etapie pielęgnacji. W takiej sytuacji, zanim zastosujemy Krem BB, na naszej skórze powinien znaleźć się wybrany krem do twarzy o właściwościach nawilżających.
  • Jeśli uważamy, że Krem BB niewystarczająco kryje niedoskonałości na naszej skórze, z powodzeniem możemy aplikować jego dwie warstwy lub nałożyć na niego wybrany podkład do twarzy. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać, by druga warstwa wybranego kosmetyku, została nałożona na twarz po dokładnym wyschnięciu tej pierwszej.
  • W lato, gdy skóra naszej twarzy ma tendencje do przetłuszczania, a jednocześnie jest opalona, lepiej nie obciążać jej zbyt dużą ilością różnych kosmetyków. W tym czasie można całkowicie zrezygnować z podkładu na rzecz Kremu BB. Aby jednak preparat ten nie “zasłonił” naszej letniej opalenizny, a jedynie ujednolicił jej koloryt, Krem BB możemy rozmieszać z kremem do twarzy – w ten sposób jego kolor będzie mniej intensywny, a twarz będzie wyglądała bardzo naturalnie.
  • Krem BB można też z powodzeniem mieszać z podkładem do twarzy – szczególnie w sytuacji, gdy chcemy uzyskać efekt lekkiego makijażu, a sam podkład okazuje się zbyt ciężki dla naszej skóry.
  • Krem BB doskonale łączy się również z korektorem rozświetlającym – wymieszanie tych dwóch produktów w równych proporcjach pozwoli ukryć wszelkie niedoskonałości, a przy tym nadać skórze promiennego wyglądu.

Więcej informacji oraz pełna oferta Kremów BB dostępna na stronie:

http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/kremy-bb

Marek Swatek

Pasjonata fitnessu i wszystkiego co jest z tym związane. Dodatkowo połączyłem pasję z przyjemnością i prowadzę agencję reklamową, która specjalizuje się w pozycjonowaniu stron o tematyce sportu. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.extraseo.pl

Moje inne wpisy - Moja strona

Znajdziesz mnie na:
FacebookGoogle Plus