Jak pozbyć się cellulitu i poprawić wygląd sylwetki przed wakacjami?

how-to-get-rid-of-cellulite-on-thighs10Ćwiczenia i dieta – rozpocznij kilka miesięcy przed urlopem

Aktywność fizyczna i zbilansowana dieta – to bardzo skuteczne i bezpieczne sposoby na poprawę wyglądu ciała przed wakacyjnym wyjazdem. Trzeba jednak zaznaczyć, że mogą one przynieść dobre efekty tylko wtedy, gdy odpowiednie działania rozpoczniemy na kilka miesięcy przed planowanym urlopem. Oczywiście, rygorystyczna dieta oraz codzienne ćwiczenia pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy nawet 2-4 tygodnie przed plażowaniem, jednak możemy się spodziewać, że równie szybko pojawi się w tym przypadku efekt jo-jo. Zamiast kolejnej diety cud, warto po prostu zdrowo się odżywiać i dużo się ruszać, a przy tym wspomagać się innymi skutecznymi metodami.

Czy krem wyszczupli moje ciało?

Panie, które zmagają się, na co dzień z problemem cellulitu, wiotkiej skóry, zazwyczaj sięgają po specjalistyczny krem do ciała, sądząc, że natychmiastowo ujędrni on całą skórę, a przy tym zlikwiduje takie problemy jak nierówności czy rozstępy. Tymczasem działanie balsamów do ciała może nas nieco rozczarować. Oczywiście używane regularnie, mogą w pewnym stopniu poprawić ogólny wygląd skóry, jednak nie będą to spektakularne zmiany, które dały by stu procentową satysfakcję. Ponadto działanie kremu jest tylko powierzchowne i przy jego pomocy nie spalimy tłuszczu zalegającego w tkankach. Nie oznacza to jednak, że nie warto w ogóle używać kremów do ciała – będą one doskonale wspomagały nasze starania w walce o piękną figurę.

Metoda Icoone – usuwanie cellulitu, ujędrnianie i wyszczuplanie ciała

Jeżeli chcemy wyszczuplić swoje ciało w stosunkowo szybkim czasie, a dodatkowo je ujędrnić i usunąć uporczywy cellulit, możemy skorzystać z popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest masaż Icoone, który pozwala na:

  • poprawę elastyczności, jędrności i napięcia skóry,
  • wyszczuplanie wybranych obszarów ciała,
  • redukcję cellulitu,
  • a także widoczne odmłodzenie skóry.

Iconne jest innowacyjnym urządzeniem, przy pomocy którego wykonuje się tzw. masaż próżniowy. Icoone pozwala na modelowanie sylwetki, przy jednoczesnej redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu. Zabieg przynosi doskonałe efekty w miejscach opornych na ćwiczenia i dietę, z których ciężko jest zgubić zbędne centymetry, np. biodra, brzuch, czy uda. Trzeba jednak zaznaczyć, że Iconne nie stanowi alternatywy dla zbilansowanej diety i aktywności fizycznej – zaleca się, by po przeprowadzeniu zabiegu trzymać się zasad zdrowego żywienia i ćwiczyć, w celu utrzymania efektów na dłużej. Najbardziej efektywne jest działanie kompleksowe łączące w sobie powyższe aspekty – zaznaczają specjaliści z Klinik Ziemlewski.

Na czym polega zabieg Icoone?

Zabieg Iconne jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny – wiele pacjentek przyznaje, że w trakcie sesji, odczuwały jedynie przyjemny masaż. Jeden zabieg trwa około 20min, jednak najlepsze efekty otrzymuje się po serii około 10 zabiegów, co 2-3 dni. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja, która ma na celu ocenę stanu naszej sylwetki, wykluczy wszelkie przeciwwskazania do jego wykonywania i ustali indywidualną ilość jego powtórzeń, które pozwolą osiągnąć zadowalające efekty.

Więcej informacji na temat zabiegu Icoone znajdziesz na stronie:

http://klinikiziemlewski.pl/modelowanie-sylwetki


 

Marek Swatek

Pasjonata fitnessu i wszystkiego co jest z tym związane. Dodatkowo połączyłem pasję z przyjemnością i prowadzę agencję reklamową, która specjalizuje się w pozycjonowaniu stron o tematyce sportu. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.extraseo.pl

Moje inne wpisy - Moja strona

Znajdziesz mnie na:
FacebookGoogle Plus